Tikšanās ar rakstnieku Dzintaru Tilaku un dziesminieku Āri Ziemeli “Cauri gadiem ar dziesmām un grāmatām”  Viesītē

Tikšanās ar rakstnieku Dzintaru Tilaku un dziesminieku Āri Ziemeli “Cauri gadiem ar dziesmām un grāmatām” Viesītē

Kategorija: Reģionu bibliotēkās 29. Septembris 2021 14:57 193x

“Cauri gadiem ar dziesmām un grāmatām” - tieši ar šādu nosaukumu 17. septembrī Viesītes kultūras pils Tradīciju zālē notika tikšanās ar divām ļoti radošām personībām: rakstnieku, radio balsi un Radioteātra producentu Dzintaru Tilaku un komponistu, dziesminieku Āri Ziemeli.

            Vairāk nekā divas stundas paskrēja nemanot un tika aizvadītas sirsnīgā, humora pilnā gaisotnē. Gan Dzintars, gan Āris ir draugi un Pārdaugavas kaimiņi, kurus cauri gadiem vieno radoša sadarbība - viņi joprojām atrod kopīgas dziesmas, notikumus, stāstus un jautrus konkursus, ar ko padalīties publikas priekšā. Dzintara Tilaka interesantais stāstījums par dzīvi, darbu radio, viņa uzrakstītajām 16 grāmatām veiksmīgi un meistarīgi savijās ar viņa un  Āra Ziemeļa izpildītajām dziesmām – zināmām, tuvām un arī pavisam maz dzirdētām.  Tās klausoties, tā vien gribējās piesist takti un dziedāt līdzi.

            Paldies abiem māksliniekiem par gaišumu un prieku, ko viņi atmodināja pasākuma apmeklētājos, to pozitīvās  enerģijas lādiņu, ko saņēmām tikšanās laikā! Tas dod spēku un prieku tālāk, ikdienas gaitās ejot. Un jāsaka - tik sen nekas tik labs nebija redzēts un dzirdēts! PALDIES!

            Pasākumu dzejas dienu ietvaros, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, organizēja Viesītes kultūras pils sadarbībā ar bibliotēku.

Viesītes bibliotēkas vadītāja Līga Griškena

Trigger the fancybox