Bērnu Alias Party var spēlēt visa ģimene. Spēle satur pazīstamus vārdus un attēlus. Vecums 5+

Ar šo aizraujošo viktorīnas spēli tu to vari izdarīt, atbildot uz jautājumiem par Latvijas vēsturi, kultūru, ģeogrāfiju, sportu, zinātni un citiem tematiem.
Pingvīni slidinās pa skolu šajā pirmajā veiklības spēlē, kurā figūriņas var līkumot un pat lēkt! Tas ir ne tikai slideni, bet arī stilīgi! Katrā raundā viens no spēlētājiem kļūst par dežurantu (ķērāju), un viņa mērķis ir noķert pārējos pingvīnus (palaidņus), kuri skraida apkārt un cenšas savākt zivis, kas karājas uz durvīm. Spēlētāji punktus var iegūt, gan citus noķerot, gan savācot zivis. Raunds beidzas, kad ķērājs ir noķēris visus palaidņus vai kāds no palaidņiem ir savācis visas trīs savas krāsas zivis. Spēle beidzas, kad katrs no spēlētājiem vienu reizi ir iejuties ķērāja lomā, un par uzvarētāju kļūst spēlētājs, kuram ir visvairāk punktu.
 
Kuram jūsu ģimenē vai draugu lokā ir spožākais prāts un plašākās zināšanas? Atbildot uz dažādiem jautājumiem, noskaidrosiet, ko zināt par mūsu valsti.

Kāršu spēle UNO itāļu un spāņu valodā nozīmē VIENS. Šī ir unikāla un oriģināla kāršu spēle, kas radīta 1971.gadā. To radīja frizieris Merle Robbins.
Jautra un izaicinoša spēle 2-10 spēlētājiem no 7 gadu vecuma. Ideāli piemērota ģimenei vai draugiem.

"Monopoly" ir klasiska īpašumu tirdzniecības galda spēle. Šīs spēles mērķis ir pēc iespējas ātrāk kļūt bagātam, darbojoties ar lielām naudas summām.
Latviešu tautas parunu un sakāmvārdu spēle.Apgūsti savu senču senās gudrības un izpaudies mākslinieciskā veidā!  Spēlētājs savā gājienā paņem vienu kartīti un nerāda to citiem. Uz kartītes uzrakstīts sakāmvārds, un viens no vārdiem, kas ir vieglāk uzzīmējams, ir iekrāsots sarkanā krāsā. Šis sarkanais vārds jāuzzīmē. Spēlētāji paši vienojas par to, cik...
Ģimenes spēle veidota pēc zināmās pasakas motīviem
Galda spēle visai ģimenei!
„Catan“ ir pasaulē plaši pazīstama, stratēģiska galda spēle ģimenei. Spēlētāji iegūst resursus, lai uzbūvētu savas pavalsts ceļus, ciematus un pilsētas. Tas, savukārt, krāj punktus, kas tuvina uzvarai.
Spēle „OLIGO”, kas izglītojošā un izklaidējošā veidā dod ieskatu mikro/makroekonomisko procesu likumsakarībās, riska un finanšu menedžmentā, un, protams, azartu sava kapitāla (bagātības) celšanā.
„Pandemic“ ir populāra kooperatīvā stratēģijas galda spēle. Pasauli ir pārņēmusi pandēmija un tu un tava draugu komanda ir vienīgie, kas to var apturēt. Visi spēlētāji ir zinātnieku brigāde, kura meklē zāles pret dažādām slimībām, kuras izplatās pa pasauli. Vai nu visi uzvar, vai visi zaudē un pasauli ir pārņēmusi infekcija...
"Scrabble" ir vienkārša un izglītojoša galda spēle ģimenei. Viena no populārākajām un visvairāk pirktajām spēlēm pasaulē, tagad arī latviešu valodā ar latviešu burtiem. Lielisks veids kā papildināt katra indivīda leksiku, attīstīt gramatikas iemaņas, mācīties plānot, kā arī stratēģiski domāt, strādāt komandā, vingrināt atmiņu un domāšanu.
"Krievu Loto" ir klasiska un populāra galda spēle ģimenei.
Klasiskā galda spēle "Domino" 2-4 dalībniekiem
Jaunā, Latvijā radītā galda spēle Šurpu turpu piedāvā lielisku iespēju kopā ar draugiem vai ģimeni apceļot Latvijas skaistākās vietas, neizejot no mājas.
Mācību spēles pirmskolas vecuma bērniem
Sacenties ar draugiem, izjūti azartu, attīsti taktisko domāšanu un kļūsti par hokeja komandas "Dinamo Rīga" vadītāju aizraujošā, Latvijā ražotā galda spēlē "Pirmais piecinieks"!
Šahs ir galda spēle un sporta veids, ko spēlē divi cilvēki. To spēlē uz kvadrātveida galdiņa, kas sastāv no 8 rindām un 8 kolonām, kopumā veidojot 64 kvadrātveida lauciņus divās krāsās. Katrs spēlētājs sāk spēli ar 16 figūrām, kas katra var tikt pārvietota un nokaut pretinieka figūras dažādos veidos.
Vārdu spēle visai ģimenei. Izveido vārdus un skaiti punktus. Vārdus var veidot horizontāli, vertikāli un arī dziļumā. Spēlē paredzēts veidot latviešu valodas vārdus. Piemērota bērniem no 9 gadu vecuma. 2-4 spēlētājiem.
Kendama ir tradicionāla japāņu rotaļlieta. Zobenu veido rokturis ar trim kausiņiem un pīķi, bet tam auklā piesieta koka bumba. Kendama ir viens variants no kausiņu un bumbiņu saimes rotaļlietām. Rotaļāšanās mērķis ir noķert koka bumbiņu kausiņā vai arī to uzdurt uz pīķa
Šajā komplektā ir kartītes ar 100 jautru un asprātīgu spēļu aprakstiem. Izņem no kastītes kādu kartīti, izlasi spēles noteikumus un kopā ar draugiem iesaisties aizraujošā spēlē!
"6. Ņem" ir aizraujoša galda spēle ģimenei. Viegli apgūstama, veikli izspēlējama un ar pārsteigumiem pildīta spēle, ko ērti paņemt līdzi ceļojot.