Aicinām izmantot bibliotēkas attālinātos pakalpojumus

Aicinām izmantot bibliotēkas attālinātos pakalpojumus

Kategorija: Jaunumi 13. Marts 2020 13:26 583x

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī  līdz 12. maijam Jēkabpils Galvenā bibliotēka apmeklētājiem slēgta, pasākumi atcelti.
Bibliotēka lietotājiem nodrošina e-pakalpojumus, elektroniskas un telefoniskas uzziņas un konsultācijas.
Lietotāji, kuri vēlas iegūt piekļuves kodus un paroles e-grāmatām un datu bāzēm interesēties telefoniski darba dienās no 9.oo līdz 17.oo vai rakstot

  • Lasītāju apkalpošanas nodaļa: 29642338;  lan@jgb.lv
  • Bērnu literatūras nodaļa: 29642339; berni@jgb.lv
  • Bibliotēkas mājaslapā www.jgb.lv, kā arī sociālajos tīklos FacebookDraugiem.lv un Instagram.

Neskatoties uz to, ka bibliotēka apmeklētājiem slēgta, lasītprieks jau nekur nepazūd! Tādēļ aicinam aktīvāk izmantot visus pieejamos e-resursus #Ēkultūra.

Ikviens, kurš vēlas kļūt par mūsu bibliotēkas lasītāju, aizpildot bibliotēkas mājas lapā esošo BIBLIOTĒKAS REĢISTRĀCIJAS KARTI  un atsūtot to uz bibliotēkas e-pastu, pretī saņems piekļuves kodus un paroles vēlamo e-pakalpojumu izmantošanai. Bibliotēkai, atsākot lasītāju apkalpošanu, tie, kuri būs attālināti reģistrējušies, varēs izmantot bibliotēkas pakalpojumus klātienē.

Attālinātās pieejas datu saņemšana:
•    Datubāzes letonika.lv attālinātā piekļuve (attālinātās pieejas datus iespējams saņemt, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu un norādot savu lasītāja kartes numuru, vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju (tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi), kas norādīta bibliotēkas reģistrācijas iesniegumā);
•    3TD e-grāmatu bibliotēka (autorizācijas rīkus iespējams saņemt, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu  un norādot savu lasītāja kartes numuru, vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju (tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi), kas norādīta bibliotēkas reģistrācijas iesniegumā).
Informācija par 3td e-grāmatu bibliotēku pieejama mājas lapā https://www.3td.lv/
Aicinām izmantot elektroniskos resursus arī vietnēs https://gramatas.lndb.lv/, www.las.am, www.filmas.lv un www.periodika.lv, https://openresearchlibrary.org.

 
ĀRPUSĒ PIE VISĀM PUBLISKAJĀM BIBLIOTĒKĀM IR PIEEJAMS WiFi TĪKLS

Informācija par epidemioloģisko situāciju valstī pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā www.spkc.gov.lv.
Oficiāla informācija par vīrusu COVID-19 un valstī ieviesto ārkārtējo situāciju:
1)    saites uz Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietni https://arkartassituacija.gov.lv,
2)    Ministru kabineta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu https://mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu,
3)    aktuālo Kultūras ministrijas informāciju https://www.km.gov.lv/lv/ministrija/aktualais-par-covid-19

 

Trigger the fancybox