Noformē savu diplomdarbu ar augstāko novērtējumu!

Noformē savu diplomdarbu ar augstāko novērtējumu!

Kategorija: Jaunumi 26. Maijs 2020 15:49 8482x

Bibliotēkas sadarbības partneris UDS Solution SIA daudzu gadu garumā pārstāv Baltijas valstu tirgū beļģu kompāniju Peleman Industries, kura ir pasaulē pazīstams biroju iekārtas un premium klases izejmateriālu ražotājs, kura sekmīgi virza pasaules tirgū tādus zīmolus, kā Unibind, V-Paper, PhotoMore, Mr&Mrs Peleman, Create my book.
Peleman Industries pelnīti tiek uzskatīts par savas jomas pasaules līderi ar darba pieredzi savas jomas specializācijā, kas pārsniedz 40 gadus.
Kopš 2020 gada tika nolemts uzsākt projekta UNEXTRA īstenošanu, ar mērķi nodrošināt ne tika uzņēmumus, bet arī privātpersonas ar iespēju iegādāties Premium klases produkciju, kurai nav analogu pasaulē. Visi pasūtījumi tiek pieņemti tiešā veidā tiešsaistes režīmā un tiek izpildīti 10 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas, un piegādāti klientiem diennakts laikā. Šīs ir unikāls projekts, kurā rezultātā Jūs saņemsiet pilnīgi personalizētu produktu vienā eksemplārā, kurš ar savu noformējumu un vizuālo izskatu papildinās Jūsu darba informatīvā satura un arī pašas aizstāvēšanas notikuma vērtību un nozīmību! Jo svarīgi notikumi ir profesionāla noformējuma vērti! Vairāk informācijas
 

Trigger the fancybox