JNGB Bērnu un  jauniešu nodaļa  jūlijā piedāvā!

JNGB Bērnu un jauniešu nodaļa jūlijā piedāvā!

Kategorija: JaunumiBērniem un jauniešiem 30. Jūnijs 2022 12:12 219x

PLAUKTU IZSTĀDES

No 1 līdz 9.jūlijam                  “ MANA JĒKABPILS”

Vai Tu lepojies, ka esi dzimis, audzis vai dzīvo Jēkabpilī? Vai Tu zini mūsu pilsētas skaistākās vietas, leģendas vai nostāstus? Mūsu  izstādē apskatāmas grāmatas, publikācis, viss, kas pie mums pieejams par MŪSU SKAISTO PILSĒTU!

No 1.līdz.29.jūlijam                “Katram mākonim zelta mala...”

11.jūlijs -  dzejniekam, tulkotājam Jāzepam Osmanim   90 (1932-2014)

Jāzeps Osmanis sarakstījis virkni dzejoļu krājumu bērniem, tulkojis literatūru no poļu valodas un vadījis arī "Sprīdīša" un "Anneles" izdevniecību. Viņa bērnu dzejoļi iemantojuši bērnu mīlestību, tie skandēti skolās, pasākumos, dziedāti un spēlēti. Pēdējos dzīves gadus dzejnieks bija pievērsies gleznošanai un viņam bijušas ļoti daudzas izstādes.

No 1.līdz.29.jūlijam                “Ziedi, ziedi, ziedu pļava Krāsainiem ziediņiem.”

Vasara ir laiks, kad ievākt tējas, ārstnieciskos augus, lai ziemas aukstajā laikā, varētu stiprināt imunitāti.  Viss par ārstnieciskajām zālēm, to izskatu, kad ievākt u.t.t atradīsi mūsu plauktu izstādē – nāc, lai esi zinošs!

PASĀKUMI

No 1. līdz 20.jūlijam Jēkabpils novada Galvenās bibliotēkas, bērnu un jauniešu nodaļā, Rīgas ielā 212, 3.stāvā, būs apskatāma bērnu grāmatu ilustratores Agijas Stakas ceļojošā izstāde.

Izstādē aplūkojami zīmējumi no daudzām bērnu iemīļotām grāmatām, skatāms mākslinieces ilustrēto grāmatu plašais klāsts, kā arī paši grāmatu tēli.

No 4.līdz 10.jūlijam     MANA JĒKABPILS

Jēkabpils novada Galvenās bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļa aicina jūs doties ceļojumā pa ielām, kas palīdzēs jums izjust to, kas padara MŪSU pilsētu īpašu un unikālu!

Nāc un piedalies! Svinam svētkus kopā!

Trigger the fancybox