Andra Grīnberga grāmatas “Nemainīgs ir tikai gaišums” atvēršana

Andra Grīnberga grāmatas “Nemainīgs ir tikai gaišums” atvēršana

Kategorija: Jaunumi 5. Jūlijs 2021 12:25 508x
23. jūlijā plkst. 16.00 Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” notiks Andra Grīnberga atziņu un dzejas grāmatas “Nemainīgs ir tikai gaišums” atklāšana. Andris Grīnbergs ir jēkabpilietis, “Latvijas Avīzes” žurnālists, dzejnieks un publicists.

“Šādu grāmatu nav iespējams sarakstīt, ikdienišķi piesēžoties pie baltas lapas, kuru tagadējos laikos aizvieto dators. Pārdomas, atziņas, atskārsmes un dzejoļi atnāk, piedzimst, piesakās un krājas pamazām. Tāpat kā rakstīta palēnām, tā šī grāmata arī lasāma,” par darbu atzīmē rakstniece Māra Svīre. “Andris Grīnbergs piedāvā katru rindu kopā ar autoru pārdomāt, prātā pārcilāt. Varbūt esot vienisprāt, varbūt iebilstot. Būs rindas, kuras liksies kā lasītāja paša izdomātas, tikai skaidrāk pateiktas, būs sentimenta pieskāriens, kas daudzus aizkustinās, bet citiem patiks, ka autors novērojis: “Reizēm likteņa labvēlība / savā vietā atsūta / likteņa ironiju.” Jā, tuvas nianses atradīs arī ironijas un paradoksu cienītāji.”
Pasākums ar ielūgumiem, pieteikties zvanot 26441992 vai 26415043.
Pasākums pieejams tiem, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojuši Covid-19 ( uzrādot derīgu sertifikātu).

 

Trigger the fancybox