PAKALPOJUMU NODROŠINĀŠANA JGB BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ  ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

PAKALPOJUMU NODROŠINĀŠANA JGB BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Kategorija: Bērniem un jauniešiem 13. Oktobris 2021 17:53 97x
PAKALPOJUMU NODROŠINĀŠANA JGB BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ  ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ
Individuāli apmeklējumi:


1.Apmeklētāji lieto sejas maskas, ievēro pārējās drošības prasības.

2. Bibliotēkas reģistrētajiem lasītājiem nodrošina individuālu grāmatu apmaiņu un iespēju lietot datoru e-pakalpojumu izmantošanai, ja telpā bez apmeklētāja un bibliotēkas darbinieka nav citu cilvēku.(informācijai:  Bērnu literatūras nodaļa 29642339, berni@jgb.lv)

3. Līdz ar to bibliotēkas nosaka, ka lietotāji bez vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sadarbspējīgu sertifikātu bibliotēkas apmeklējumu piesaka, kā arī  grāmatas iepriekš rezervē. Bibliotēka nosaka arī konkrētu apmeklējuma laiku  reģistrētiem lietotājiem bez vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāta. Tas pats attiecas uz e-pakalpojumu izmantošanu pie datoriem.

4. Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklē tikai tādas personas pavadībā, kurai ir vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta grāmatu apmaiņa., ievērojot punktu.2

5. Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

6. Klātienē iekštelpās  bibliotēkā var atrasties: abonementā 4 personas, lasītavā – vienlaikus 2 personas, pie datoriem – 30 minūtes, xbox – 1 persona vai vienas mājsaimniecības pārstāvji 30minūtes

Trigger the fancybox