Notikumi septembrī

Notikumi septembrī

Kategorija: Bērniem un jauniešiem 31. Augusts 2021 14:20 274x
 • No 1. līdz 29.septembrim   virtuālā izstāde  "No Daugavas līdz Donavai" dzejniekam Andrejam Pumpuram – 180
  A. Pumpura dzejoļi sacerēti lielākoties 60. gadu beigās un 70. gados. A. Pumpuram ir samērā daudz lirisku dzejoļu. Viņa dzejoļos vietām ieskanas sižetiski motīvi, vērojama tieksme uz balādiskumu, viņš rakstīja arī veltījuma dzejoļus. Nedaudz darbojies humorā un satīrā.
  Pats svarīgākais A. Pumpura dzejas devums ir sabiedriska rakstura dzejoļi, kuros atbalsojas tautas atbrīvošanās cīņas tematika. Dzejnieka patriotisma jūtas dziļi ieskaņotas viņa dzejas nozīmīgākajā idejiski piesātinātākajā tēlā tauta.
   
 • No 1. līdz 30.septembrim – “Zinību mēnesis”
  Septembris pierasti iesākas ar  pirmo skolas dienu, satikšanos ar draugiem, bet pirmklasniekiem tas vienmēr ir  kaut kas jauns, nezināms! Izstādē apskatāmas  pirmās grāmatiņas skolai,  stāsti par draugiem un septembri.

 • No 1 līdz 30.septembrim  “Gājputnu rudens ceļojums”
  Tās putnu sugas, kas pavasarī kā vieni no pirmajiem ierodas no savām ziemošanas vietām, ir vieni no pēdējiem, kas rudenī migrē prom. Gājputnu rudens migrāciju precīzi nav iespējams prognozēt, jo to aizlidošana nav saistīta tikai ar laika apstākļu maiņu. Kas lido prom? Kas paliek? Ko darīt, ja redzi, ka gājputns ir ievainots u.t.t. uz to visu  atradīsi atbildes grāmatās.

 • No 15.līdz 30.septembrim  “Eiropas Valodu diena”
  26. septembrī ES dalībvalstīs atzīmēs  Eiropas Valodu dienu, kas ir valodu daudzveidības svētki – diena, lai jaunus un vecus rosinātu mācīties valodas – diena, kad sanākt kopā un priecāties par Eiropas valodu krāšņumu. Izstādē apskatāmas dažādas vārdnīcas un palīgmateriāli, lai varētu pēc iespējas vairāk iemācīties tieši Tu!

 • Piesakies ar klasi uz virtuālo radošo darbnīcu! Rudens ir ražas un skaisto krāsu laiks! Piesakies uz virtuālo radošo darbnīcu “PIE PŪCĪTES”  un mēs kopā izdomāsim, kas Tavai klasei interesēs visvairāk, lai stunda būtu interesantā, lietderīga un izzinoša!

  Zvani: 29113614, 65221303!! Mēs atrodamies Jēkabpilī, Rīgas ielā 212 (3.stāvā),  ja esi blakus – ienāc, piesaki klasi!

Trigger the fancybox