Notikumi oktobrī

Notikumi oktobrī

Kategorija: Bērniem un jauniešiem 30. Septembris 2021 09:35 174x
 • No 1.līdz 29.oktobrim                                    
  “Te ir mūsu Laimīgā zeme”
  1.oktobrī rakstniecei Annai Brigaderei – 160

  Rakstniecei Annai Brigaderei ir tik daudz skaistu grāmatu bērniem, bet vis, vis…. ?  Vai jūs atceraties Annas Brigaderes pasaku par Sprīdīti? – Ko Sprīdītis gāja pasaulē meklēt? – Laimi. Vai Sprīdītim viegli gāja, meklējot laimi pasaulē? – Negāja viegli, jo bija daudz pārbaudījumu.  Atceraties, ka beigās Sprīdītis saprata, kur ir viņa laimīgā zeme? – Mājās. Novērtējiet savu zemi, savas mājas, savu ģimeni! Nāciet uz bibliotēku un lasiet Annas Brigaderes grāmatas.
   
 • No 1.līdz 29.oktobrim       
   “Ozola grāmata”

  Fantastisks detektīvs ar pakaļdzīšanos? Jā, arī šo grāmatu atradīsi mūsu plauktos, jo 6.oktobrī rakstniekam, literatūrzinātniekam Valdim Rūmniekam - 70  un plauktu izstādē apskatāmas V.Rūmnieka grāmatas.
  Valdis Rūmnieks ir latviešu rakstnieks, dramaturgs un literatūrzinātnieks. Viņš raksta stāstus, dzejoļus un pasakas bērniem, sacerējis un apkopojis dažādus jokus. Kopā ar dramaturgu un režisoru Andreju Miglu sarakstījis četrus romānus. Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris.

 • No 1.līdz 29.oktobrim
  “Kaķis ada zeķes zaķim”
  30.oktobrī  dzejniekam, izdevējam Uldim Auseklim - 80!

  Uldis Auseklis ir dzimis 1941.gada 30.oktobrī Madonas rajona Mētrienas pagasta „Ataugās”. Ir ļoti ražīgs bērnu dzejas jomā – iznākuši krājumi “Mēness platmalē”, “Kaķis ada zeķes zaķim”, “Pulkstenis bonbongas dala”, “Zīlītes pīlītes pūš”, “Kaķēns margrietiņās”, “Četras otas” un vairāki citi, kā arī pasaku grāmatas “Vēja kungs un briļļainais runcis jeb Pasaka pasaku pasaka”, “3 pasakas par baltām ķepām” un “Viscaurumainākās siermaizītes”. Ir tik daudz zināmu dzejoļu, bet vairāk mūsu grāmatu plauktos!

 • No 1.līdz 29.oktobrim
  “Krāsaino lapu skaistumā!”

  Oktobris ir krāsaino lapu mēnesis! Rudens var būt zeltains, raibs un skaists! Viss par košumu, lapām, darbiem ar lapām un lapu skaistumu atrodams mūsu izstādē!

Trigger the fancybox