Aktualitātes jūlijā

Aktualitātes jūlijā

Kategorija: Bērniem un jauniešiem 1. Jūlijs 2021 15:06 319x
 • No.1.līdz 30.jūlijam   
  Ziedi, ziedi rudzu vārpa
  Jūlijs ir rudzu un rudzupuķu ziedēšanas laiks! Ko darīt šajā laikā dabā? Kam derīgas rudzu vārpas un rudzupuķes? Un kas vēl pļavās noderīgs ir mums pašiem? Zāļu tējas, floristikas materiāli, skaisti foto – tas viss būs apskatāms mūsu grāmatu plauktā!

 • No.1.līdz 30.jūlijam 
  Bērnu, jauniešu, vecāku žūrija 2021!
  Aicinām iepazīties ar lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" 2021. gada grāmatām! Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību. Lasi un vērtē!

 • No 10.līdz 30.jūlijam  
  Notikumi ar labām beigām. Rakstniecei, žurnālistei Monikai Zīlei – 80.
  Vasara ir atvaļinājumu laiks  un ko darīt  lielajām māsām, mammām un  omēm atvaļinājumā un brīvlaikā? Protams, izlasīt kādu interesantu grāmatu! Rakstniece Monika Zīle ir sarakstījusi divus desmitus romānu, joprojām darbojas publicistikā un ir vienkārši apburoši vitāla savos… ai, nu šoreiz ne par gadiem, šoreiz par interesantām grāmatām!  Sarunāties ar Moniku, klausīties viņas aizrautīgajos smieklos ir bauda. Viņa runā, ko domā. Un domā, ko grib. Varbūt tieši tā ir laime? Izlasot kādu Monikas Zīles grāmata, tas ir tāpat, kā sarunāties ar pašu rakstnieci! Nāc , izvēlies, piedalies sarunā!

Trigger the fancybox