Foto izstāde “Ainavas melnbaltajās fotogrāfijās - Retro. Aivars Siliņš.’’

Foto  izstāde “Ainavas melnbaltajās fotogrāfijās -  Retro. Aivars Siliņš.’’
1. Oktobris 2022 11:30

“Retro’’ – profesionāla fotogrāfa , Aivara Siliņa, fotoizstāde, kuras pirmatklāšana notika šī gada janvārī, Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā.. Fotogrāfijās attēlotas Latvijas un Baltkrievijas ainavas, tapušas pirms daudziem gadiem ceļojumos. Skatītājs var novērtēt dabas skaistumu un analogās fotogrāfijas radīšanas procesu, izmantojot ķīmikālijas, veidojot fiziski taustāmu attēlu, kuru nevar nošērot, nedz nolaikot.
Tālajā 1970. gadā Aivars Siliņš paņēma rokās fotoaparātu “ Zenit’’, un sāka fotografēt ne tikai draugus, bet arī ainavas. Dabas skaistums radīja māksliniecisku redzējumu, kas deva iespēju profesionālam darbam, strādājot foto studijā. Izstādē apskatāmi labākie kadri, veltīti mīļajai Latvijai un mīļākajai sievietei – sievai Zinaīdai Siliņai. Pateicoties viņai, Aivars iepazina baltkrievu kultūru, un šī latviešu – baltkrievu ģimene ir harmoniska savos dzīves mērķos un vaļaspriekos.
Daba un skaistums, mīlestība un talants, sirsnība un harmonija – tas viss apvieno fotogrāfijas vienā veselumā. 2022. gada 19. oktobrī plkst. 16.00, Jēkabpils novada Galvenajā bibliotēkā ( Rīgas iela 212) būs iespēja tikties ar izstādes autoru Aivaru Siliņu.
Izstāde un pasākums tapis sadarbībā ar Jēkabpils baltkrievu biedrību “ Spatkanne’’ un Daugavpils baltkrievu biedrību “Uzdim”.

Trigger the fancybox