Zanes Stulpiņas foto izstāde: Cauri laikiem

Zanes Stulpiņas foto izstāde: Cauri laikiem
2. Maijs 2022 14:36

Mirklis – sekundes simtdaļa, laiks kurā mēs ‘’noķeram’’ pozitīvas vai negatīvas emocijas. Mūsu  domas, pasaules uztvere ietekmē skatījumu uz  dzīvi. Šoreiz tikai pozitīvas domas! Sajūtu un mirkļu ķeršana mani saista jau no bērnības. Lai iemūžinātu mirkļus, vajadzīga laba  aparatūra. Piedalījos LMT konkursā, jo vēlējos laimēt videokameru. Diemžēl realitātē ne visas vēlmes piepildās, dzīve nedod neko uz sudraba paplātes.  Var paļauties uz veiksmi, laimīgu gadījumu, un tomēr viss ir atkarīgs no paša vēlmes un uzņēmības. Saņemot pirmo fotokameru, es zināju “Tas ir mans!”. No 2012. gada nogales es mācos, pilnveidoju savas foto prasmes. Paldies fotogrāfam Ērikam Bērziņam par profesionāliem padomiem un apmācību, tā sākās sevis meklējumi un attīstība. Katra fotokamera, atstāja manā dzīvē savus nospiedumus.
Fotoizstādē “Cauri laikiem’’, es vēlos pateikt “Per aspera ad astra’’, kas nozīmē "caur grūtībām līdz zvaigznēm" vai "mūsu centieni ved mūs uz zvaigznēm”, vēlos  parādīt, kā  desmit gadu laikā   attīstījies mans fotografēšanas stils.
Esmu dzimusi bijušajā Jēkabpils rajonā, augusi Krustpils novadā, tagad dzīvoju Jēkabpilī. Darba un dzīves gaitas bija aizvedušas mani uz Rīgu un Jūrmalu, bet tomēr esmu atgriezusies dzimtajā pusē. Nekur nav tik labi kā mājās…

Trigger the fancybox