Pasākums “ Bibliotēkas sadarbības veiksmes stāsts’’

Pasākums “ Bibliotēkas sadarbības veiksmes stāsts’’
16. Marts 2021 11:19

Tehnoloģiskais progress nozīmē jaunu tehnoloģiju un jaunu iespēju ienākšanu ikviena cilvēka dzīvē, tas nozīmē arī atteikšanos no ierastajām darba formām un metodēm, un vienlaikus tas ir liels izaicinājumus visiem, tostarp arī bibliotēkai. Vēlamies ar Jums dalīties savos sadarbības veiksmes stāstos, kurus iemūžināsim video sižetos un publicēsim bibliotēkas facebook kontā. Atrast sadarbības partnerī domubiedru, atbalstītāju, tas jau ir puse no veiksmes, kas veicina abu pušu izaugsmi un attīstību. Svarīgi ir pateikt paldies par padarīto darbu un par turpmāko sadarbību!
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2021. gadā no 22. līdz 26. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā. Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital Week 2021 ietvaros un Latvijā notiek jau 12. reizi!
Topiet izglītoti, paplašiniet savu redzesloku, apgaismojiet un pazīstiet sevi un iepazīstiet ideju un pasaules dažādību un dziļumus!

Trigger the fancybox