Raimonda Vinduļa meistarklase AIZVERAM UN ATVERAM «ACIS» – CIK TAS IR INTERESANTI

Raimonda Vinduļa meistarklase  AIZVERAM UN ATVERAM «ACIS» – CIK TAS IR INTERESANTI
28. Janvāris 2021 17:00

Raimonds Vindulis ir grafiskais mākslinieks, Mūsdienu mākslas galerijas dibinātājs un vadītājs, Latvijas plakāta biedrības “Suņa sirds” biedrs, ieguvis apbalvojumu Latvian Art Director kluba rīkotajā Adwards radošās izcilības festivālā, 2016.gadā apbalvots ar Līvānu novada domes Atzinības rakstu nominācijā “Kultūra”.  Multimediāla projekta-izstādes “Jēkabpils 35+0”, kas ir veltījums Jēkabpils pilsētas jubilejā, projekta autors. Novembrim Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā  bija skatāma Raimonda Vinduļa izstāde “Salauzts”.

28. janvārī plkst. 17.00 facebook tiešraidē, kopā ar mākslinieku Raimondu Vinduli dosimies piedzīvojumā - intuitīvās vibrācijas attēlot grafiskos izpausmes veidos. Pietuvoties abstraktās/vizuālās domāšanas noslēpumam. Izmantosim pavisam vienkāršu un visiem pieejamu instrumentu klāstu, kas mums var atrasties rokas stiepiena attālumā. Iespējams izveidosim savu grafiski “šifrētu” vēstījumu.

Jebkura pirmajā acu skatienā nelasāma rakstība, autora rakstīšanas sistēmas (kodi, «šifrēšana»), primitīvas rakstīšanas spējas izpausmes (alu sienu zīmējumi, logotipi, bērnu zīmējumi, sienu graffiti, ornamentālika ), var tikt klasificētas kā Asemiskās rakstības. Dažos gadījumos piktogrammas un ideogrammas ir iekļautas asemiskajā rakstībā, kuras aprises norāda uz to saturu. Asēmiskā rakstīšana ir kaligrāfiska, un tās nozīmi nosaka lasītāja uztvere un intuīcija, atšķirībā no lasāmā teksta, ko uztver, izmantojot korelāciju ar stereotipiskām formām.
 

Trigger the fancybox