Sports

Alksnītis Valdis

SportsGoda pilsoņi. Gada Jēkabpilieši 0x Jēkabpils pilsētas bibliotēka
Jēkabpils Goda pilsonis (2016). Apbalvojums piešķirts par sasniegumiem, mūža ieguldījumu sportā un aktīva dzīvesveida popularizēšanu. Valdis Alksnītis dzimis Rīgā. Beidzis Limbažu 1.vidusskolu. Tieši Limbažos sākušās Valda sporta gaitas. Sākumā jaunietis nodarbojies ar vieglatlētiku, spēlējis volejbolu un basketbolu. Līdzās šiem sporta veidiem vidusskolas 10..
Lasīt vairāk

Janovskis Austris

SportsIzglītībaGoda pilsoņi. Gada Jēkabpilieši 0x Jēkabpils pilsētas bibliotēka
Jēkabpils Goda pilsonis (2002). Apbalvojums piešķirts par mūža ieguldījumu sporta attīstībā un popularizēšanā Jēkabpilī. Austris Janovskis dzimis Ukrainas pilsētā Poltavā. 1920.gadā ģimene atgriezās dzimtenē, bija pusgraudnieki Dignājas "Linaites purvā". 1926.gadā vecāki kopā ar bērniem sāka dzīvot pašu uzceltajā mājā Līvānos. A.Janovskis mācījās Līvānu sešgad..
Lasīt vairāk

Sjomkāns Francis

SportsIzglītībaGoda pilsoņi. Gada Jēkabpilieši 0x Jēkabpils pilsētas bibliotēka
Jēkabpils Goda pilsonis (2003). Apbalvojums piešķirts par mūža ieguldījumu sporta attīstībā un popularizēšanā Jēkabpilī, panākumiem pedagoģiskajā darbā un valstī pazīstamu sportistu sagatavošanu. Ilggadējs Jēkabpils 3.vidusskolas skolotājs, vieglatlētikas treneris. Francis Sjomkāns dzimis Rēzeknes rajona Nautrēnu pagastā, bijis ceturtais bērns septiņu bērnu ģimenē. Tēvs bija m..
Lasīt vairāk
Atpakaļ
Trigger the fancybox