Apmeklējot bibliotēku ievēro

Apmeklējot bibliotēku ievēro

12. Oktobris 2021 18:47 363x

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr.720 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, informējam, ka tiek mainīti Jēkabpils Galvenās bibliotēkas lietošanas noteikumi.

NO 2021. GADA 11. OKTOBRA JĒKABPILS GALVENĀ BIBLIOTĒKA TURPINA APKALPOT VISUS REĢISTRĒTOS BIBLIOTĒKAS LIETOTĀJUS, IEVĒROJOT IEROBEŽOJUMUS UN JAUNOS NOTEIKUMUS

1.      Reģistrētie bibliotēkas lietotāji AR sadarbspējīgu sertifikātu tiek apkalpoti bibliotēkas darba laikā, līdz šim noteiktajā kārtībā, ievērojot 2m distanci un lietojot sejas aizsargmaskas.

2.      Reģistrētie bibliotēkas lietotāji BEZ sadarbspējīga sertifikāta tiek apkalpoti pēc iepriekšēja pieraksta Lasītāju apkalpošanas nodaļa 29642338, lan@jgb.lv , Bērnu literatūras nodaļa 29642339, berni@jgb.lv.

3.      Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklē tikai tādas personas pavadībā, kurai ir sadarspējīgs sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta grāmatu apmaiņa, ievērojot 2. punktu.

4.      Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

5.      Klātienē iekštelpās vienlaikus var atrasties:

·         Lasītāju apkalpošanas nodaļā: abonementā - 4 personas, lasītavā –3 personas, internetlasītavā - 2 personas.

·         Bērnu literatūras nodaļā: abonementā - 4 personas, lasītavā – 2 personas, pie datoriem – 30 minūtes, xbox – 1 persona vai vienas mājsaimniecības pārstāvji - 30minūtes.

 Ārkārtas situācijas laikā aicinām izmantot attālināto izdevumu rezervāciju un saņemšanu, pasūtot un rezervējot izdevumus zvanot vai rakstot uz norādīto kontaktinformāciju vai izmantojot bibliotēkas elektronisko kopkatalogu

Bibliotēka piedāvā iespēju reģistrēties attālināti 

Trigger the fancybox