Lekcija “Veselīgs uzturs”

Lekcija “Veselīgs uzturs”

Kategorija: Jaunumi 10. Novembris 2021 12:03 380x

Piektdien, 26.novembrī plkst.14:00 notiks lekcija “Veselīgs uzturs” kas notiek lekciju ciklā pieaugušajiem par veselīgu dzīvesveidu ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (Vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros.

Lekciju vadīs uztura speciāliste un grāmatas “Ar uzturu uz tu” autore Alise Kindzule. Lekcijas ietvaros runāsim par uztura psiholoģiju, par to kā uzlabot savu, miegu un veselību ar pārtiku. Runāsim kāda ir fizisko aktivitāšu un miega režīma mijiedarbībā ar uzturu, kā arī Alise atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem.
Pati Alise par veselīgu dzīvesveidu saka “Lai dzīvotu veselīgu dzīvesveidu, ir sevi pietiekami jāmīl. Mīlēt savu ķermeni tikai tad, kad tas ir labākajā formā ir tas pats, kas mīlēt savus bērnus, kad viņi vislabāk uzvedas. Stāsts nav par diētām, kādu produktu vai to grupu izolēšanu no uztura. Tas nav tikai par pārtiku un sportu. Tas ir par attieksmi un mīlestību pret sevi. Jo dzīvesveida izmaiņu mērķis nav zaudēto kilogramus skaits, bet gan baudāma, veselīga dzīve, kas tiek iegūta pārmaiņu procesā. Tās ir jaunas atklāsmes par sevi. Apzinātība, klātesamība, mīlestība.”
Lekcija notiks tiešsaistes platformā zoom, interesentus aicinām pieteikties līdz 25.novembrim, šajā saitē https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehVMN7l3jMHZ95pntmdNyq_GkO7N_pJlx2KQfVsejpgz6Hgg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Trigger the fancybox