Jauno rakstnieku konkursa finālistiem dod papildus laiku romānu nostrādāšanai

Jauno rakstnieku konkursa finālistiem dod papildus laiku romānu nostrādāšanai

Kategorija: Jaunumi 23. Novembris 2021 11:28 113x

Lasīšanas veicināšanas projekta “Bibliotēka” organizētā Jauno rakstnieku konkursa uzvarētājam bija jākļūst zināmam novembra beigās. Tomēr organizatori nedaudz atkāpušies no sākotnējās ieceres, un nolēmuši dod trīs jauno romānu autoriem papildu laiku darbu uzlabošanai, balsoties uz redaktoru ieteikumiem.
Konkursa pēdējā kārtā, kurā romānus vērtēja izdevniecības “Dienas Grāmata” redaktori Dace Sparāne-Freimane, Vents Zvaigzne un Gundega Blumberga, pēc ilgām un spraigām diskusijām tika panākta vienošanās, ka neviens no trīs fināla darbiem pagaidām nav izceļams kā labāks par pārējiem. Turklāt visiem darbiem vēl ir nepieciešami būtiski uzlabojumi gan satura, gan struktūras ziņā, lai tos varētu uzskatīt par rediģējamiem un sagatavojamiem izdošanai.
Nolemts, ka konkursa finālistiem – Hromam, Karīnai Šternai un Tomam Deimondam Barvidim – tiks dota iespēja uzlabot darbus, un iesniegt atjaunotu manuskripta versiju līdz 2022. gada 1. martam. Izdevniecības “Dienas Grāmata” redaktori sniegs jaunajiem rakstniekiem konkrētas rekomendācijas, un martā veiks atkārtotu darbu lasīšanas un vērtēšanas procesu. Lasīt vairāk >>>

Trigger the fancybox