Aktualitātes jūnijā

Aktualitātes jūnijā

Kategorija: Bērniem un jauniešiem 1. Jūnijs 2021 15:06 359x
 • No 1.-29. jūnijam
  Ak, vasara vasariņa!
  Brīvlaiku skolēni vienmēr gaida ar sajūsmu. Taču vecāki, īpaši jau jaunāko klašu bērniem, raizējas, ko atvasēm darīt brīvlaikā un kā nodrošināt, lai brīvās dienas tiek pavadītas saturīgi. Izstādē būs apskatāma literatūra saturīgai un interesantai brīvā laika pavadīšanai.
 • No 1.-29. jūnijam
  Skaistais izlaidumu laiks
  Nemanot klāt ir patīkamais un satraucošais brīdis – skaistais izlaidumu laiks... Svētku noskaņojumam – dzejoļu citāti no bibliotēkas grāmatu plaukta. 
 • No 1.-14. jūnijam
  Rakstniecei Dagnijai Zigmontei—90
  Lai arī rakstnieces daiļrades pamatžanrs ir bijis romāns, Dagnija Zigmonte ir pievērsusies arī bērnu literatūrai. Viņa ir sarakstījusi vairākus stāstu krājumus: "Lidotājs" (1978.g.), "Svešinieks" (1981.g.), "Māja ar zaķa ausīm" (1987.g.), "Barkarola" (1991.g.) Nozīmīgas ir grāmatas "Teobalds, kurš visu zina labāk" (1974.g.) un "Kāpura kāzas" (1988.g.), kurās tēlota dzīvnieku pasaule, izcelta un parādīta tās harmonija, kuras ik palaikam trūkst cilvēku savstarpējās attieksmēs.
 • No 10.-29.jūnijam
  Vasaras brīnumainais saulgriežu laiks...

  Vasaras Saulgrieži. Tieši šis ir tas posms, kad daba ir pilnbriedā un gatava mums dāvāt visu to labāko, ko ir sarūpējusi! Noteikti 21. jūnijā veltiet laiku, lai atrastos dabā un ņemtu tās labumus. Šī ir labākā diena gadā, lai vāktu ārstniecības augus gan veselības uzlabošanai, gan enerģijas iegūšanai, jo tie visa gada garumā saglabā savu maģisko spēku.

Trigger the fancybox